woensdag 20 februari 2019

dinsdag 19 februari 2019

Trailrun La Magnétoise 17/02/2018

Trailrun La Magnétoise

25 km

1. Sebastien Carabin 2.02.33
2. Johan Goubau 2.06.25
3. Arnoud Maquet 2.07.44

78. Yves Goris 2.55.23

360. Svetlana Lucic 6.21.15

58 km

1. Martin Leonet 5.16.00
2. Christophe Nicolay 5.27.10
3. Jan Van Bos 5.27.27

12. Jan De Nayer 6.02.18

150. Philippe Vander Donckt 11.10.16

maandag 18 februari 2019

Cross duatlon Waalwijk 17/02/2019

Cross duatlon Waalwijk 8/20/4

Heren 12 2/4/1

1. Robbe Bogaerts 27.14
2. Ruben Van Geenen 32.53
3. Mees Alting 35.39

4. Pepijn Klomp 36.59

Heren 20

1. Wouter Wuilmus 1.32.25
2. Joep Staps 1.33.14
3. Rody Kroon 1.35.04

16. Robin Dekkers 1.43.28

34. Mervyn Alvares 2.41.17

Heren 40

1. Arie De Jong 1.34.39
2. Niels Boon 1.38.00
3. Steven Bogaerts 1.38.16

34. Iwan Breton

6 uren van Halle 16/02/2019

6 uren van Halle MTB (uitslag tot halverwege)

1. Team 2275 15 ronden 2.44.52
2. Beebikes 1 15 ronden 2.45.24
3. RS Bikes 2 15 ronden 2.46.44

21. BIR 1 13 ronden 2.40.54 (met Robin, Sven, Kristof en Steven)
34. BIR B 12 ronden 2.40.19 (met Stef; Lieven, Joris en Stig)
37. BIR C 12 ronden 2.41.54 (met Tom B, Bert, Robbe en Tom D)

48. Toeristen 11 ronden 2.39.44

dinsdag 12 februari 2019

Crossduatlon Etten-Leur 10/02/2019

Crossduatlon Etten-Leur 6-20-3

1. Wouter Wuilmus 1.26.19
2. Lander Sels 1.28.41
3. Rody Kroon 1.28.56

13. Robin Dekkers 1.34.30

96. Wim Onghena 2.36.20

maandag 4 februari 2019

Nighttrail 'From dusk till dawn' 3/02/2019

From dusk till dawn nighttrail  66 km

1. Tim Bernaerts 6.44.13
2. Kevin Servranckx 6.58.31
3. Majiec Otreba 7.05.31

4. Jan De Nayer 7.18.45

18. Andreas Leischker 14.17.30

zondag 27 januari 2019

Veldloop AC Rijkevorsel 26/01/2019

AC Rijkevorsel Veldloop

Pupillen jongens 940m

1. Niels Van Loock 3.57
2. Simon Van Der Voort 4.03
3. Jaan De Cordt 4.07

8. Cis Bevers 4.30

18. Sabbe Jacobs 7.22

Miniemen jongens 1410 m

1. Floris Pauwels 6.04
2. Wout Buys 6.12
3. Seb Peeraer 6.26

5. Robbe Bogaerts 6.30

15. Josse Jacobs 7.28

Seniors heren 6140 m

1. Wouter Wuilmus 21.19
2. Lander Sels 21.54
3. Geert Lauryssen 22.19

9. Robin Dekkers 24.31

29. Sasha Verboven 42.35

Masters heren 6140 m

1. Dirk Vermeiren 22.14
2. Bram Everaert 22.43
3. Joris Deboel 23.12

4. Steven Bogaerts 23.31
12. Tom Bevers 29.39

18. Dirk Buys 44.51