zaterdag 10 november 2018

Havenland run Beveren 4/11/2018

Havenland run 25 km

1. Maarten Dhollander 1.36.17
2. Patrick De Meyer 1.39.26
3. Liam De Mey 1.40.01

85. Tom Bevers 2.17.46

226. Sven De Vare 3.22.46

woensdag 7 november 2018

ATB Classic Scherpenheuvel - Hapert 28/10/2018

Scherpenheuvel - Hapert 100 km

1. Jelle Mannaerts 3.17.31
2. Stefan Huygens 3.18.31
3. Wessel Coppelmans 3.18.38

271. Wim Eelen 3.51.22
274. Wout Geysen 3.51.28
420. Robin Dekkers 4.02.01
1320. Stefan Fleerackers 5.06.17
1326. Lieven Wilmsen 5.06.21
1327. Kim Peeters 5.06.21

1662. Heidy De Kort 6.54.01

Floreal run HETRIC 1/11/2018

Floreal run HETRIC 15 km

1. Chris Wouters 56.31
2. Thijs Anthonissen 56.52
3. Rik Herremans 57.09

51. Annelies Vrints 1.39.04

maandag 5 november 2018

Hermans Assurantien Cross duatlon Reusel 4/11/2018

Crossduatlon Reusel 15/64/7,5

1. Rik Thijs 3.40.41
2. Kevin Van Hoovels 3.49.44
3. Bert Nietvelt 3.51.02

12. Steven Bogaerts 4.00.39
19. Robin Dekkers 4.09.04
30. Kristof Anthonissen 4.20.10
77. Tom Donckers 5.18.33

79. Gertjan Van Ham 5.27.09

Trail La Lasnoise by night 2/11/2018

Trail La Lasnoise Wavre

16 km

1. Guillaume Demeulemeester 1.04.00
2. Benjamin Riquet 1.07.19
3. Samul Thiry 1.07.19

184. Annelies Bartholomeusen 2.16.35

194. Kristel Vanraes 2.23.36

24 km

1. Olivier Van Gulck 1.39.21
2. Basile Richard 1.40.27
3. Alexis Matthijs 1.44.00

40. Hans Vanstalle 2.12.41

69. Thierry Delbouille 2.51.32

Crossduatlon HETRIC Lichtaart 1/11/2018

Crossduatlon Lichtaart 3,5/20/3,5

1. Lander Sels 1.13.27
2. Pieter Van Dijck 1.14.37
3. Steven Bogaerts 1.15.14

15. Robin Dekkers 1.18.05
22. Kristof Anthonissen 1.19.52

73. Michael Magagnin 2.10.05

maandag 29 oktober 2018

park en bosloop Westerlo 27/10/2018

Park en bosloop Westerlo 20 km

1. Kevin Schouwaers 1.10.39
2. Thijs Anthonissen 1.12.05
3. Chris Gommers 1.12.25

64. Eva Andries 2.08.49

Van Oers marathon Etten Leur 28/10/2018

Marathon Etten Leur 42,2 km

1. Patrick Kwist 2.32.52
2. Roy Werner 2.42.01
3. Roel Van Nes 2.44.04

121. Tom Bevers 3.53.38

214. Marcel De Grauw 4.54.08

Ghent marathon 28/10/2018

Ghent marathon 42,2 km

1. Gino Van Geyte 2.34.17
2. Joris Beaumon 2.37.13
3. Tim Vroman 2.47.17

488. Eve Meeussen 3.55.46

989. Pieter Van De Vijver

Bear trail s' Gravenvoeren 27/08/2018

Beartrail 58 km

1. Huub Noorden 4.30.30
2. Aron-Levi Herregodts 4.37.48
3. Niels Blindeman 4.49.25

17. Jan De Nayer 5.56.45

82. Jiorgos Boustanidis 8.46.58

woensdag 24 oktober 2018

Trail de l'Orneaux Gembloux 21/10/2018

Trail de l'Orneaux 19 km - 350 hm

1. Thomas Florizoone 1.14.34
2. Renan Gossiaux 1.19.11
3. Benjamin Riquet 1.19.13

52. Yves Goris 1.35.37

416. Jean Francois De Wachter 2.56.37

dinsdag 16 oktober 2018

Monumentenloop Vorselaar 13/10/2018

Monumentenloop Kasteellopers 19 km Trail

1. Wouter Michiels 1.12.00
2. Chris Gommers 1.15.21
3. Stijn Jacobs 1.16.19

4. Thijs Anthonissen 1.18.52

74. Ann Coen 2.23.17

zondag 14 oktober 2018

Cross duatlon Nottebhom Brecht 13/10/2018

Cross duatlon Brecht 4,5/20/3

1. Geert Lauryssen 1.12.50
2. Wouter Wuilmus 1.15.45
3. Lander Sels 1.16.26

4. Steven Bogaerts 1.17.45
17. Robin Dekkers 1.22.38
25. Kristof Anthonissen 1.24.28
37. Wout Geysen 1.27.31
76. Tom Bevers 1.50.40

80. Cisse Sterck 2.02.36

donderdag 11 oktober 2018

Amphiman De Schorre Boom 6/10/2018

Zwemloop Amphiman Boom 21 km

1. Bert Jammaer 2.05.45
2. Raphael Amato 2.12.15
3. Julien Marcq 2.12.29

23. Marc Castermans 2.44.39

59. Florent Lienard 3.53.05

zondag 7 oktober 2018

Kustmarathon Zeeland 7/10/2018

Kustmarathon Zeeland 42,2 km

1. Willem Van Scheurbeeck 2.34.15
2. Mohammed Oumaarir 2.36.49
3. Erwin Harmes 2.40.10

288. Hans Vanstalle 3.53.19
293. Tomas Bruneel 3.54.07
979. Tanya Wuyts 4.41.08 (137ste vrouw)

1434. ???


vrijdag 5 oktober 2018

Sandman race De Panne 30/09/2018

Duo Duatlon De Panne 6,25/36/12,5

1. Moeder Lambik 2.47.57
2. BIR (met Thijs en Kristof Anthonissen) 2.53.34
3. Delmogel 2.54.23

9. Team Lucifer 4.17.19


Dubbele triatlon Lille 23/09/2018

Lille Dubbele triatlon 300/13/3/300/13/3

1. Sander Heemeryck 1.14.46
2. Jens Van Looveren 1.15.18
3. Thomas Guilmot 1.15.30

DNF. Jan De Nayer

maandag 1 oktober 2018

Dubbel Triatlon Lille 23/09/2018

Lille dubbele triotriatlon 300/13/3/300/13/3

1. BIR (Hasse Fleerackers - Robin Dekkers - Thijs Anthonissen) 1.13.23
2. Offseason is near 1.13.41
3. AATT 1.14.08

9. PK's Van Stal (met Hans Vanstalle) 1.24.34

17. Tze Mask 2.04.05

dinsdag 25 september 2018

Trailrun Le Dahu De Comblain 23/09/2018

Le Dahu De Comblain Trail 18 km

1. Jo Vrancken 1.11.54
2. Lluis Cordon Sarris 1.15.34
3. Sebastien Georis 1.15.34

31. Yves Goris 1.33.57

78. Francois Antoine 2.23.08

Turfloop Kalmthout 16/09/2018

Turfloop AC Kalmthout 10 km

1. Lex Van Den Wyngaert 31.37
2. Niels Goderis 31.45
3. Thijs Anthonissen 35.14

89. Bart Verleije 1.05.00

vrijdag 21 september 2018

Gentleman koers Beerse Cycling 21/09/2018

Koers Beers 62 km

1. Michael Apers 1.23.37
2. Wim Van Roey z.t
3. Maxim Van Den Broek z.t

22. Steven Bogaerts z.t

48. Tom Van De Peer z.t

Uilse kermisloop KFC Horendonk 17/09/2018

Uilse Kermisloop Horendonk

10 km heren

1. Niels Goderis 32.34
2. Thijs Anthonissen 36.56
3. Lorenz Van Oers 38.06

28. Steven Dierckx 58.18

5 km heren

1. Lennard De Rooy 17.15
2. Nick Beyers 17.58
3. Wanne Van Oevelen 18.26

25. Robbe Bogaerts 23.43
26. Steven Bogaerts 23.44

50. Warre Bresseleers 38.33

maandag 17 september 2018

Koers Vel 15/09/2018

Koers Vel St. Lenaerts

84 km

1. Dave Bruylandts
2. Vincent Meyvis
3. ????

Steven Bogaerts

56 km

1. Philippe Ghysbrechts
2. Ben Van Riel
3. ???

5. Sven Lenaerts
13. Wim Eelen
Jan De Nayer
Jef Van Looveren
Jef Van Dijck
Kristof Anthonissen

maandag 10 september 2018

Grand Raid Godefroy Bouillon MTB 9/09/2018

GRG Bouillon MTB 136 km - 3700 hm

1. Maxime Dony 6.37.11
2. Arne Broekmans 6.57.04
3. Axel Vandertommen 6.59.48

17. Steven Bogaerts 8.17.09
32. Wim Eelen 9.24.11

58. Wim Dellafaille 13.05.25

Trailrun Vlaamse Ardennen Ronse 9/09/2018

Trailrun Vlaamse Ardennen 22km

1. Nicolas Gevaert 1.28.18
2. Koen Van Havermaet 1.31.24
3. Timothy Marcel Roosen 1.31.58

7. Thijs Anthonissen 1.33.56

368. Frederik De Buck 4.10.44

Trail des Trappistes 9/09/2018

Trail des Trappistes 27 km - 600 hm

1. Aron-Levi Herregodts 1.47.47
2. Thibaut Vanden Dorpe 1.55.23
3. Ben Bauters 1.58.37

50. Hans Vanstalle 2.29.43

191. Francois Carlier 4.14.22

vrijdag 7 september 2018

Ironman 70.3 World Championchip South Africa 2/09/2018

Ironman 70.3 World Championchip 1,9/90/21

1. Jan Frodeno 3.36.31
2. Alistair Brownlee 3.37.42
3. Javier Gomez Noya 3.38.27

834. Sven Lenaerts 4.46.53

2333. Efrain Delgado 7.49.58

Skoda Spa Cycling 2/09/2018

Skoda Spa Cycling 8 uur circuit

1. Ziggy Oversteyns 273,16 km
2. Paxx Global Cycling 266,15 km
3. Vlammers Vilerbeek 252.14 km

45. BIR 13 (Yves Goris) 196,11 km

107. Le Poete Cycliste 35,02 km

Swimrun Belgium 01/09/2018

Swimrun Robertville

15 km

1. La Carolo team 1.25.11
2. Andres Gaby 1.35.28
3. Dauphins à paillettes 1.35.40

39. BIR (met Hans Vanstalle en Annelies Bartholomeeusen) 2.17.42

42. Jan Van Gorp 2.25.38

34 km

1. Triathliege 3.22.10
2. UCB dream team 3.23.31
3. Avec Panache 3.29.14

15. Marc Castermans 4.32.03

19. CS Dyle Veteranos 5.15.31

dinsdag 4 september 2018

Granfondo Charly Gaul Luxemburg 2/09/2018

Granfondo Charly Gaul 153 km 2200 hm

1. Marvin Tasset 4.01.03
2. Anthony Spysschaert 4.01.04
3. Misch Leyder 4.01.04

129. Jan Denayer 4.35.17

529. Jean-Marie Suenens 7.33.19

Ploegentijdrit Zot Van Zadel Tielen 1/09/2018

Ploegentijdrit Zot Van Zadel 16,4 km

1. Café de grote fluit Tielen 22.03
2. team 2275 22.27
3. Olivia Fund 22.28

9. BIR A (met Jan Denayer-Wout Geysen-Jef Van Dijck-Steven Bogaerts) 23.49
15. BIR C (met Stefan Fleerackers-Danny Van Santvoort-Guy Mattheeussen-Kim Peeters) 25.58

18. Spar Lichtaart 4 30.59

maandag 3 september 2018

Kapittelloop AC Break Brasschaat 1/09/2018

Kapittelloop AC Break Brasschaat

8 km vrouwen

1. Silke Baumer 34.04
2. Ines Costermans 37.07
3. Sarah Lemmens 38.49

34. Liesbeth Devliegere 1.00.21

8 km mannen

1. Senne Bes 28.47
2. Dirk Mertens 28.50
3. Dimitri Delatin 33.10

4. Jef Aernouts 33.39

39. Miel Peeters 56.36

10 miles mannen

1. Jan Adriaensen 52.10
2. Niels Goderis 52.21
3. Dirk Vermeiren 56.04

7. Jens Beyers 1.01.18

60. Frank Harsdorf 1.41.37

Landlopersjogging Wortel 31/08/2018

Landlopersjogging Wortel 10 miles

1. Verheyen 57.38
2. Jorn Van Bergen 58.28
3. Thijs Anthonissen 58.42

76. May Van Otten 1.45.40

zondag 26 augustus 2018

1/4 Triatlon Viersel Senioren 25/08/2018

1/4 Triatlon Viersel 1500/40/10

1. Bart Aernouts 1.51.14
2. Tom Suetens 1.51.34
3. Sven Strijk 1.54.38

49. Wim Eelen 2.23.30

100. Stein Dombrecht 3.05.58

Velomédiane Claude Criquiélion 25/08/2018

Velomédiane Criquiélion 170 km 3300 hm

1. Bart Van Damme 4.39.26
2. Jurgen Van Goolen 4.38.50
3. Adne Van Engelen 4.40.47

91. Jan De Nayer 5.06.24
118. Steven Bogaerts 5.10.33
155. Robin Dekkers 5.12.49

1283. Giovanni Canini 9.11.05

vrijdag 24 augustus 2018

Proloogse Baan Tijdrit 23/08/2018

Tijdrit Proloogse Baan 5,6 km

1. Senne De Meyer 7.28.89
2. Steven De Jongh 7.29.86
3. Ben De Wolf 7.32.28

25. Robin Dekkers 7.59.65
34. Jef Van Looveren 8.05.95
51. Steven Bogaerts 8.25.04
70. Wim Eelen 8.36.30
94. Wim Aernouts 8.51.86
115. Steyn Aerts 9.06.82
137. Guy Mattheeussen 9.51.81
138. Sarah Goossens 9.52.89 (15de vrouw)

144. Guy Vermeulen 12.20.25

dinsdag 21 augustus 2018

Stratenloop Weelde 25/05/2018

Stratenloop Weelde 12,12 km

1. Thijs Anthonissen 44.56
2. Gert Ooms 46.49
3. Lander Jacobs 47.41

32. Christel Verscheuren 1.13.12

Halve marathon Poppel 10/08/2018

Halve marathon Poppel

1. Nick Renders 1.10.04
2. Wouter Decock 1.13.20
3. Corné Van Oirschot 1.14.24

5. Thijs Anthonissen 1.16.52

72. Willy Maes 2.02.51

donderdag 16 augustus 2018

Bataille des Ardennes MTB 12/08/2018

Bataille de Ardennes MTB 62 km

1. Kris De Nef 2.40.36
2. Nicolas Gollet 2.44.10
3. Pierre Renson 2.45.52

24. Steyn Aerts 4.03.54

28. Bart Vranckx 4.10.47

Koers WTC Mastentop 14/08/2018

Kampioenschap van Brecht 60 km

1. Stef Anthonissen 1.18.50
2. Geert Laurijssen 1.18.59
3. Peter De Koning 1.19.13

13. Jan De Nayer 1.19.26

14. Tom Van Beeck 1.19.26

DNF. Robin Dekkers
DNF. Jef Van Dijck
DNF. Kristof Anthonissen
DNF. Wout Geysen
DNF. Steven Bogaerts

maandag 13 augustus 2018

Sterke Peer Triatlon Solo's 11/08/2018

Sterke Peer Triatlon Solo's 750/20/4,6

1. Jens Van Looveren 56.53
2. Jeroen Vandael 58.11
3. Pieter Luyckx 58.11

33. Bert Aernouts 1.04.38
52. Wim Eelen 1.06.02
165. Sebastian Huybrechts 1.14.30
169. Ines Costermans 1.15.12 (23ste vrouw)
246. Nele Meeussen 1.27.38 (52ste vrouw)

264. Tom Vorsselmans 2.01.19

zondag 12 augustus 2018

Sterke Peer Triatlon Trio's 11/08/2018

Sterke Peer Triatlon Trio 375/20/4,7

1. Basis van 3 uur 50.03
2. Lange manivellen 50.21
3. Eindelijk eens met ne goeie zwemmer 50.46

7. BIR1 (Sven Lenaerts-Robin Dekkers-Steven Bogaerts) 52.50
12. Stoombooteend (met Jef Van Looveren als zwemmer) 54.33
24. Broers Aernouts (Bert Aernouts-Jan Aernouts-Jef Aernouts) 57.52
29. BIR (Stefan Fleerackers-Guy Mattheeussen-Thijs Anthonissen) 59.06
33. PK's van stal (met Hans Vanstalle als loper) 59.35
36. BIR 3PK (Seb Couvreur-Wout Geysen-Tomas Bruneel) 59.43
62. BIR mixed (Nathalie Goetschalckx-Wim Aernouts-Ines Costermans) 1.02.59
64. BIR 2 (Lieven Wilmsen-Yves Goris-Bart Goetstouwers) 1.03.09

158. TWA SAM 2.16.18

vrijdag 10 augustus 2018

maandag 6 augustus 2018

BK 1/2 Triatlon Eupen 05/08/2018

BK 1/2 Triatlon Eupen 1,9/87/21

1. Alexis Krug 3.45.28
2. Tim Brydenbach 3.48.53
3. Ruben Geys 3.50.07

101. Jan De Nayer 4.37.35

305. Virginie Boudart 7.05.52

triatlon De Bres St. Jozef 4/08/2018

1/8 Triatlon De Bres 400/20/4

SOLO

1. Jens Van Looveren 50.27
2. Wouter Wuilmus 50.52
3. Senne Bes 51.16

23. Steven Bogaerts 56.30
32. Bert Aernouts 57.58
34. Robin Dekkers 58.03
35. Wim Eelen 58.04
124. Ines Costermans 1.05.23 (8e vrouw)
174. Tanya Wuyts (20e vrouw)
203. Tom Vorsselmans 1.11.38
205. Sarah Goossens 1.11.45 (26e vrouw)

313. Sammy Faes 1.38.03

TRIO

1. Team Limited Edition 51.33
2. De Goetschalckxkes 52.27
3. BIR 3 53.37 (Hasse Fleerackers - Wim Aernouts - Thijs Anthonissen)

8. BIR PRO 56.03 (Lieven Wilmsen - Jan Meyvis - Tomas Bruneel)
31. BIR (Stefan Fleerackers - Guy Mattheeussen - Kim Peeters)

38. De Heyremanekes 1.18.57


Iron Man Hamburg 29/07/2018

Iron Man Hamburg 6 (run)/180/42

1. Bart Aernouts 7.05.26
2. Joe Skipper 7.12.35
3. James Cunnama 7.13.54

436. Sven Lenaerts 9.32.33

1973. Shounak Kharde 14.44.42

donderdag 2 augustus 2018

Retro koers De Verzopen Talenten 29/07/2018

Retro koers St. Lenaerts

1. ????????????
2. Robin Dekkers
3. ????????????

7. Jef Van Dijck
10. Kristof Anthonissen

Castle day trail La Roche En Ardenne 30/07/2018

Castle day trail La Roche En Ardenne

12 km - 500 hm

1. Julien Pierlot 1.11.03
2. Eric Darte 1.11.14
3. Wouter Wouters 1.11.14

138. Annelies Bartholomeeusen 2.10.11

164. Giacomo Di Tollo 3.09.20

24 km - 900 hm

1. Tim Pleijte 1.47.52
2. Arnaud Maquet 1.51.31
3. Jerome Vanderschaeghe 1.53.05

43. Hans Vanstalle 2.41.09

191. Melissa Danthine 5.02.00



dinsdag 24 juli 2018

Dwars door Kasterlee 21/07/2018

Dwars door Kasterlee natuurloop 10 km

1. Paul Embrechts 37.36
2. Stefan Rens 37.52
3. Bert Kempenaers 38.07

5. Thijs Anthonissen 39.35

174. Rose-Marie Verlinden 1.24.09

zondag 22 juli 2018

Duatlon de notelaer Loenhout 21/07/2018

Duatlon De notelaer 5/20/2,5

1. Lander Sels 53.56
2. Jens Van Looveren 54.04
3. Senne Bes 54.08

8. Steven Bogaerts 55.33
11. Robin Dekkers 56.14
19. Jan De Nayer 1.00.08
21. Jens Beyers 1.00.17
26. Wim Eelen 1.01.13
30. Marc Castermans 1.04.27
80. Ines Costermans 1.11.33 (13e dame)

96. Carla Van Gassen 1.42.59

donderdag 19 juli 2018

Trophée de L'oisans 1 - 7/07/2018

Trophée de L'oisans (alg klassement)

1. Tim Alleman 14.03.33
2. Mikael Gallego 14.14.50
3. Daniel Debertin 14.17.58

21. Jan De Nayer 16.10.33

105. Christine Mc Kay 26.16.30

Look Marmotte Grandfondo Alpes 8/07/2018

Granfondo Alpes 174 km - 5000 hm

1. Michiel Minnaert 5.39.39
2. Arne Bauters 5.41.08
3. Klaris Magnus Bak 5.43.02

189. Jan De Nayer 6.52.41

5383. Martyn Davenport 12.59.28

Grimpee Look Alpe D'Huez 6/07/2018

Grimpee Look Alpe D'Huez 13 km - 1100 hm

1. Mikael Gallego 42.14
2. Daniel Debertin 45.04
3. Kenny Nijssen 45.04

55. Jan De Nayer 54.30

261. Gijs Van Bellen 1.43.34

Prix Des Rousses 4/07/2018

Prix Des Rousses 40 km - 1600 hm

1. Mikael Gallego 1.36.54
2. Kenny Nijssen 1.38.17
3. Paul Kneppers 1.39.00

41. Jan De Nayer 1.57.47

208. Walter Wind 3.31.56

Granfondo Le Vaujany 01/07/2018

Le Vaujany 175 km

1. Kenny Nijssen 5.37.41
2. Mikael Gallego 5.42.36
3. Tim Alleman 5.44.07

31. Jan De Nayer 6.25.34

304. Stéphane Prault 11.43.26


maandag 16 juli 2018

1.18 koers Brecht 15/07/2018

Koers Brecht Am/U23 80 km

1. Pauwel Verhulst 1.48.01
2. Joren Segers  zt
3. Jurgen Cop zt

56. Maxim Andrieu 1.50.06

DNF. Steven Bogaerts

vrijdag 13 juli 2018

Koers Neerven kermis 6/07/2018

Koers neerven kermis

-40 jaar

1. Joeri Lambrechts
2. Berten Jacobs
3. Wout Mertens

9. Robin Dekkers

32. Jef Van Dijck

+ 40 jaar

1. Stijn Bogaerts
2. Richard Balemans
3. Sam Van Aert

5. Steven Bogaerts

18. Kris Vermeiren

woensdag 11 juli 2018

jeugd BIRatlon 7/07/2018

Jeugd BIRatlon

jongens 2009-2010

1. Cis Bevers
2. Sibe Wauters
3. Flor Caeyers

17. Mathijs Nicolai

jongens 2007-2008

1. Stan Caeyers
2. Thibo Van Loon
3. Preben Fleerackers

5. Robbe Bogaerts
21. Mil Wilmsen

24. Ferre Nauwelaers

jongens 2005-2006

1. Arthur Van Den Boer
2. Seppe Van Den Boer
3. Kjell Van Sanden

14. Milan Aerts

jongens 2003-2004

1. Liam Dreesen
2. Seppe Jacobs
3. Brent Bolckmans

4. Cedric Van Loy

9. Lander Aerts

meisjes 2009-2010

1. Ninke Matthe
2. Louise Eelen

meisjes 2007-2008

1. Julie Vrints
2. Celine Vrints
3. Janne Goetstouwers

4. Marie Eelen

7. Renate Van Gils

meisjes 2005-2006

1. Kaat Baron
2. Jitse Matthe
3. Marlies Tuinstra

4. Luna Daniels DNF





Biratlon Brecht 7/07/2018

1/8 Biratlon TRIO 400/25/5

1. BIR (met Bert Aernouts - Jan Aernouts - Thijs Anthonissen) 1.02.10
2. Jowofi 1.03.26
3. Tanje bij triatlon team 1.03.34

26. BIR ladies 1.19.22
30. Vrints 2 (met Julie Vrints) 1.23.10
32. Vrints 1 (met Celine Vrints) 1.25.19

43. GENACOL 1.03.31

zondag 8 juli 2018

Sure to Sure Swimrun Luxembourg 30/06/2018

Sure to Sure Swimrun 28,7 km

1. Teilweise locker with ARK 3.24.37
2. Les CH'tis Swiss 3.44.05
3. Early Bird 3.45.29

11. M&M (met Marc Castermans) 4.45.03

20. Team Frenchy 7.25.00

Memorial Fons Brydenbach 29/06/2018

Stratenloop Rijkevorsel 10 km

1. Tim Brydenbach 33.52
2. Wouter Vermonden 34.24
3. Thijs Anthonissen 34.50

23. Kristof Anthonissen 40.30

79. Gert Remeysen 1.10.50

zondag 1 juli 2018

Triatlon De Lollepotters 30/06/2018

1/8 triatlon de lollepotters 300/25/5

1. Bart Van Looveren 1.00.17
2. Lander Sels 1.00.34
3. Simon De Kort 1.01.20

7. Steven Bogaerts 1.02.27
51. Sebastian Huybrechts 1.10.07
101. Ines Costermans 1.16.09
150. Tom Bevers 1.22.24

209. Arnaud Carbonez 1.59.49

dinsdag 26 juni 2018

Sportoase 1/2 triatlon van Brasschaat 24/06/2018

1/2 Triatlon Brasschaat ND 1900/85/20,5

SOLO

1. Alexis Krug 3.42.49
2. Bert Jammaer 3.48.59
3. Lander Dircken 3.49.20

32. Steven Bogaerts 4.23.01
46. Jan De Nayer 4.33.03

176. Greet Van Camp 6.10.32

TRIO

1. Breetec 3.51.26
2. RABC 3.53.14
3. The VM Bro's 4.13.00

6. BIR mannen (Stefan Fleerackers - Wim Eelen - Seb Couvreur) 4.22.30
13. BIR gemengd (Tom Vorsselmans - Tom Vorsselmans - Eve Meeussen) 4.49.00

18. BIR ladies (Ines Costermans - Tanya Wuyts - Nele Meeussen) 5.34.05

De Brabantse Wal 1/2 marathon 3/06/2018

1/2 marathon Bergen Op Zoom

1. Heddie Nieuwdorp 1.28.19
2. Erwin Van Den Broeke 1.29.42
3. Denny Franken 1.29.53

61. Seb Couvreur 1.51.16

267. Richard Van Der Horst 2.43.01

maandag 25 juni 2018

MTB raid des hautes fagnes Malmedy 24/06/2018

Raid des hautes fagnes 90 km

1. Gery Bradefer 4.20.50
2. Kristof Wijckman 4.42.44
3. Max Hogenboom 4.44.38

148. Kristof Anthonissen 6.11.25

367. A. Van Obberghen 9.03.10

Brechtse stratenloop 22/06/2018

Brechtse Stratenloop

500 m meisjes

1. Bo Van Cauwenbergh 2.59
2. Charlotte Kenis 3.02
3. Louise Eelen 3.03

5. Lenne Goris 3.06
7. Roos Bogaerts 3.16
11. Sterre Goetstouwers 3.20
24. Lili Wilmsen 3.39
28. Amber Lenaerts 3.42

57. Jolien Nicolai 5.56

500 m jongens

1. Jaan De Cordt 2.34
2. Cis Bevers 2.35
3. Siebe Thomas 2.41

22. Rune Goris 3.03

112. Jack Couvreur 6.21

1000 m jongens

1. Kian Van Laerhoven 3.50
2. Sem Meeuwesen 4.00
3. Preben Fleerackers 4.02

19. Mil Wilmsen 4.54

40. Jef  Bevers 6.24

5 km vrouwen

1. Lien Peeters 20.18
2. Lune De Meester 20.38
3. Lotte Van Dijck 21.47

6. Luna Daniels 22.26
37. Marie Eelen 25.38
55. Annelies Bartholomeeusen 28.03
62. Tinne Huysmans 28.09
86. Janne Goetstouwers 29.10
91. Nele Meeussen 29.15
108. Nathalie Goetschalckx 29.54
199. Lize Beckers 34.05
200. Noemi Lenaerts 34.08
202. Xandrine Raemakers 34.20

233. Inge Vermont 38.22

5 km mannen

1. Nick Thijs 16.10
2. Kevin Sels 16.35
3. Steven Eyckmans 16.51

10. Robin Dekkers 18.22
40. Kjell Van Sanden 21.35
49. Cis Bevers 22.08
74. Seb Couvreur 23.05
75. Yves Goris 23.05
97. Steyn Aerts 23.51
116. Nand Bruneel 25.05
118. Dave Beckers 25.09
178. Stefan Fleerackers 28.10
240. Sven Lenaerts 34.08

260. Gijs Stoffelen 37.06

10 km vrouwen

1. Lore Tack 35.55
2. Karen Steurs 37.02
3. Els Van Hooydonck 38.31

10. Ines Costermans 43.58
15. Eve Meeussen 45.55
78. Elke Luyten 1.01.19

105. Nele Geysen 1.08.16

10 km mannen

1. Stef Simons 32.16
2. Pieter Van Dijck 32.26
3. Dirk Vermeiren 32.57

8. Thijs Anthonissen 34.03
11. Jens Beyers 35.47
20. Jan De Nayer 37.13
29. Kristof Anthonissen 38.07
37. Bert Aernouts 38.44
39. Wim Eelen 38.45
43. Steven Bogaerts 38.50
73. Tom Bevers 41.50
99. Thomas Goossens 43.24
127. Marc Castermans 44.36

277. Tim Arnouts 1.07.32





zondag 24 juni 2018

Port of Antwerp Triatlon 17/06/2018

1/4 Triatlon Antwerpen 1/40/9,2

1. Alexis Krug 1.45.00
2. Nick Thijs 1.46.43
3. Lander Dircken 1.46.48

63. Bert Aernouts 2.02.11

649. Astrid Grainger 3.35.11

dinsdag 19 juni 2018

mtb marathon La Rockalienne Barasue de Fraiture 10/06/2018

La Rockalienne 90 km

1. Kris Henderieckx 4.27.18
2. Arne Broekmans 4.27.42
3. Kevin Nyssen 4.30.25

63. Kristof Anthonissen 6.26.11

75. Alain Matthys 9.01.10

woensdag 13 juni 2018

20 km van Brussel 27/05/2018

20 km van Brussel

1. Chahdi Hassan 1.02.56
2. Arnaud Dely 1.04.16
3. Lander Van Droogenbroeck 1.05.05

18884. Nele Meeussen 2.08.16

30475. Marianne Massion 4.27.42

maandag 11 juni 2018

Trail Transcollines Flobecq 10/06/2018

Trail Transcollines 27 km 500 hm

1. Maxime Avenel 1.59.00
2. Steven Degrieck 1.59.13
3. Jo Van Den Brulle 2.00.50

37. Hans Vanstalle 2.27.55

237. Stephane Allard 4.50.08

zondag 10 juni 2018

Ridley Granfondo 3 Ballons 09/06/2018

Granfondo 3 ballons 210 km - 4400 hm

1. Francis De Greef 6.35.17
2. Frederik Glorieux 6.35.25
3. Daan Vermeulen 6.35.32

109. Steven Bogaerts 7.24.38
154. Jan De Nayer 7.38.15

1494. Philip Leblanc 12.36.36

Kapellekesloop Minderhout 9/06/2018

Kapellekesloop Minderhout

10 miles

1. Laurent Bierinckx 59.38
2. Wouter Vermonden 59.39
3. Thijs Anthonissen 1.00.21

18. Tomas Bruneel 1.17.20

42. Cees Van Opstal 1.40.12

halve marathon

1. Dirk Vermeiren 1.16.01
2. Michel Kerstens 1.19.20
3. Benny Aerts 1.22.48

20. Tom Bevers 1.44.12
24. Eve Meeussen 1.49.33

38. Marion Voermans 2.13.01

Andy Schleck Granfondo Luxembourg 26/05/2018

Granfondo Andy Schleck 155 km

1. Jeroen Vercammen 3.56.36
2. Tim Diederich 3.56.36
3. Frederik Glorieux 3.56.37

992. Yves Goris 5.38.35

1375. Paul Sanders 7.29.23

woensdag 6 juni 2018

Stratenloop Hoogstraten 30/05/2018

Stratenloop Hoogstraten 10 km

1. Laurent Bierinckx 30.52
2. Niels Goderis 31.24
3. Tomas Hendrickx 31.35

17. Thijs Anthonissen 35.05
29. Jens Beyers 36.58
65. Kristof Anthonissen 39.31
96. Sebastian Huybrechts 42.08
114. Cedric Van Loy 42.52
255. Sarah Goossens 53.49
279. Nele Meeussen 55.25
280. Bart Goetstouwers 55.25

322. Rianne Cappoen 1.06.05

OHM trail Aywaille 03/06/2018

OHM trail Aywaille 35 km - 1800 hm

1. Julien Charlier 3.10.10
2. Jerome Verschaeghe 3.12.31
3. Arnaud Maquet 3.13.28

249. Marc Castermans 5.29.49
                            
423. Menno Spoelstra 8.55.06

maandag 4 juni 2018

1/4 triatlon de mosten 03/06/2018

1/4 triatlon Meetria 1000/40/10

1. Geert Janssen 1.44.23
2. Kasper Lagae 1.45.14
3. Hans Moonen 1.47.15

24. Sven Lenaerts 1.57.58
67. Wim Eelen 2.08.47
161. Ines Costermans 2.28.11 (11de vrouw)
180. Sebastian Huybrechts 2.32.22

191. Christof Coeckelbergh 3.16.10

1/8 Triatlon De Mosten 03/06/2018

1/8 Meetria triatlon 500/26/5

1. Sander De Bart 1.05.53
2. Hans Verbist 1.07.23
3. Stijn Vanderhoeft 1.07.44

78. Sarah Goossens 1.28.07 (18de vrouw)
86. Nele Meeussen 1.31.35 (24ste vrouw)

99. Claudia Van Beek 1.49.55

MTB de mosten by FAT 2/06/2018

MTB de Mosten +/- 16 km

1. Danny Sleeckx
2. Wout Mertens
3. Jeroen Van Gestel

7. Steven Bogaerts

32. Rob Van De Winkel

dinsdag 29 mei 2018

Grand trail des lacs et chateaux 26/05/2018

Grand trail des lacs et chateaux 105 km / 2808 hm

1. Aaike De Wever 11.18.36
2. Senne De Schouwer 11.21.53
3. Nico Schefer 11.22.24

28. Jan De Nayer 14.47.35

76. Celine Dispas 18.21.09

Duatlon De Kliefhamers Rijkevorsel 26/05/2018

Duatlon Rijkevorsel 5/22/2,5

SOLO

1. Wouter Wuilmus 53.31
2. Thomas Derboven 53.47
3. Paul Embrechts 54.04

7. Steven Bogaerts 54.55
15. Robin Dekkers 58.35
42. Kristof Anthonissen 1.01.09

97. Bram Jordens 1.18.38

DUO

1. Vincent Bierinckx / Laurent Bierinckx 52.56
2. Wouter Vermonden / Tom Steenackers 53.22
3. Peter Goetschalckx / Sverre Goetschalckx 54.44

21. Ines Costermans / Jef Van Dijck 1.03.24

34. Katrien Lauryssen / Debby Van Dijck 1.31.08

4 parken city night trail 25/05/2018

4 parken city night trail 9 km

VROUWEN

1. Anita Klein 57.44
2. Florine Dijkgraaf 57.58
3. Sabina Revenberg 59.57

19. Annelies Bartholomeeusen 1.11.22

30. Emma Pizziolo 2.15.01

MANNEN

1. Wouter Dilling 38.48
2. Daan Schaars 44.57
3. Niels Jansen 51.46

20. Hans Vanstalle 1.11.23

30. Eric Fivet 1.30.59

maandag 21 mei 2018

jogging AC DAL Westmalle 20/05/2018

Benjamins en Puppillen loop 750 m

1. Axl Hermans
2. Roos Van Zundert
3. Jaan De Cordt

5. Cis Bevers

33. Nano Alenis

Kleipikkersrun St. Lenaerts 20/05/2018

Kleipikkersrun St. Lenaerts

Kidsrun 6-8 jaar: 400 m

Roos Bogaerts

Kidsrun 9-12 jaar: 800 m

2. Cis Bevers
3. Robbe Bogaerts 

Mannen 3,3 km

1. Mats Vanwinckel 11.19
2. Thomas Crul 11.34
3. Lennard De Rooy 11.51

16. Cis Bevers 16.33

35. Jef Hofmans 22.25

Vrouwen 3,3 km

1. Maurien Adriaensen 14.46
2. Lisse Bartholomeeusen 15.07
3. Sanne Hofmans 16.17

16. Nathalie Goetschalckx 19.22

46. Veronique Bevers 25.36

mannen 6,6 km

1. Jens Van Looveren 22.13
2. Hans Van Den Heuvel 23.14
3. Jens Beyers 24.06

17. Tom Bevers 28.32
48. Bart Goetstouwers 35.48

80. Marc Martens 47.09

Vrouwen 6,6 km

1. Hanne De Vet 25.13
2. Lynn Vermeiren 26.37
3. Cynthia Huybrechts 28.24

10. Luna Daniels 33.18
17. Nele Meeussen 35.43
26. Tinne Huysmans 40.58

44. Annelies Floren 48.03

Mannen 9,9 km

1. Geert Lauryssen 32.55
2. Eric Caluwaerts 34.43
3. Steven Bogaerts 35.37

5. Thijs Anthonissen 36.13
7. Jan De Nayer 37.37
16. Wim Eelen 40.01
21. Bert Aernouts 40.50
32. Kristof Anthonissen 43.04
50. Tom Donckers 46.36
56. Thomas Goossens 47.04
69. Steyn Aerts 50.04

103. Jef Donckers 1.11.06

Vrouwen 9,9 km

1. Niene Beke 44.12
2. Tamar Peled 44.13
3. Ines Costermans 46.50

33. Lotte Eyskens 1.16.39







vrijdag 18 mei 2018

mtb marathon Raidbocq 13/05/2018

mtb marathon Anhée 85 km

1. Yenhzy Antheunis 4.16.08
2. Jerome Lowies 4.17.33
3. Vincent Carlier 4.29.54

6. Kristof Anthonissen 5.07.04

8. Gilbert Genin 5.43.17

Polderloop Stabroek 24/03/2018

Polderloop Stabroek 5km seniors

1. Jurgen Thijs 18.38
2. Jelle Louviaux 18.51
3. Jens Beyers 19.24

10. Dante Vercammen 35.44

woensdag 16 mei 2018

Iron Man 70.3 Mallorca 12/05/2018

Iron Man 70.3 Mallorca 1,9/90/21

1. Tom Seutens 4.09.53
2. Lars Petter Stormo 4.14.35
3. Niels Esmeijer 4.16.05

75. Sven Lenaerts 4.28.23

2771. Karen Stanton 7.59.58

dinsdag 15 mei 2018

111 triatlon Bilzen 13/05/2018

Triatlon Bilzen 1/100/10

1. Pieter Heemeryck 3.02.18
2. Tom Mets 3.10.32
3. Vincent Van De Walle 3.11.19

DNF. Wim Eelen. Swim 18.02

maandag 14 mei 2018

Frijters Zwemloop circuit 2017/2018

Frijters Zwemloopcircuit eindklassement

100/1 mannen

1. Thibo Van Loon 2000
2. Preben Fleerackers 1961
3. Kylian Minnaar 1894

23. Tijs Van De Mierop 444

250/2,5 vrouwen

1. Hasse Fleerackers 2000
2. Kyra Joy van de Voorde 1948
3. Mara Steenbakker 963

10. Fleur Van Riet 452





Zwemloop Rucphen 13/05/2018

Zwemloop Rucphen

100/1 mannen

1. Thibo Van Loon 7.23
2. Preben Fleerackers 7.33
3. Sibe Wouter 7.35

7. Raf Bouwman 10.40

250/2,5 vrouwen

1. Hasse Fleerackers 13.17
2. Kyra Joy van de Voorde 16.07
3. Pien Wijnhoven 16.59



vrijdag 11 mei 2018

Avondjogging Wechelderzande 10/05/2018

Avondjogging Wechelderzande 12 km

1. Lars Baeyens 43.16
2. Wouter Vermonden 43.29
3. Nick Smans 43.37

4. Thijs Anthonissen 44.57

46. Van Tendeloo 1.18.53

donderdag 10 mei 2018

Koppeltijdrit VET 09/05/2018

Koppeltijdrit VET 5,5 km

1. Lange Manivellen 7.01.060
2. De Collega's 7.06.060
3. De toeristen 7.15.250

12. BIR 1 (Robin Dekkers - Steven Bogaerts) 7.27.150
28. BIR 17 (Jef Van Looveren - Wim Eelen) 7.40.350
33. BIR 3 (Jef Van Looveren - Jef Van Dijck) 7.47.300
34. Broers Aernouts (Bert Aernouts - Jan Aernouts) 7.47.900
40. BIR 25 (Kristof Anthonissen - Jan De Nayer) 7.56.500
57. BIR 2 (Wim Aernouts - Danny Van Santvoort) 8.20.300
65. BIR 69 (Kim Peeters - Filip Vandeputte) 8.28.700
75. Birke Plezierke (Stefan Fleerackers - Stig Fleerackers) 8.49.700
82. BIR 5 (Kris Van Dijck - Bart Goerstouwers) 9.03.250
85. BIR gemengd (Jan De Nayer - Ines Costermans) 9.37.600

88. Sanseveria's on wheels 10.08.750

zondag 6 mei 2018

Amphiman De Schorre 5/05/2018

Amphiman De Schorre

18 km

1. Be-Fast deco team 2.11.27
2. Be-Fast meets slow 2.28.05
3. Us 2.50.25

10. BIR (met Hans Vanstalle) 3.04.21

29. Mineurs Des Sables 3.45.0

28 km

1. Speedy shorties 3.26.45
2. Triathliege 3.37.07
3. SP&O team Ka Wéé 3.40.20

17. Be fast M&M (met Marc Castermans) 4.31.22

23. Les oualupses 5.20.07

woensdag 2 mei 2018

Scott X-trails Vogezen 28/29-04-2018

Scott X-trails Vogezen

Sprinttrail 3 km

1. Karim Asrih 13.16
2. Jo Van Den Brulle 14.12
3. Benjamin Corvé 14.18

15. Jan De Nayer 16.02

79. Theo Janssens 26.56

Trail du Markstein 16 km

1. Jerome Vanderschaeghe 1.22.05
2. Jerome Remacle 1.22.06
3. Karim Asrih 1.24.27

20. Jan De Nayer 1.41.56

192. Melanie Duez 3.06.31

Trail Du Grand Ballon 70 km

1. Stephane Knittel 7.52.48
2. Jean-Charles Mougeot 8.05.25
3. Yoann Beudet 8.31.44

22. Jan De Nayer 9.27.01

116. Bruno Gault 12.51.23

Combinatieklassement X-trails 3/16/70

1. Ward Geyskens 11.16.28
2. Jan De Nayer 11.25.00
3. Gaell Sauve 12.13.18

11. DNF Pierre-Arnaud Monnier






Trail des Idylles 14/04/2018

Trail de Idylles 48 km

1. Jerome Quetin 4.29.55
2. Benny Keuppens 4.41.26
3. Lars Vereyden 4.58.11

8. Jan De Nayer 5.13.03

121. Wim Peeters 8.19.41

maandag 30 april 2018

Zwemloop Hulst 28/04/2018

Zwemloop Hulst 250/2,5 vrouwen

1. Hasse Fleerackers 12.55
2. Mara Steenbakker 15.05
3. Kyra Joy van de Voorde 5.34

7. Fleur Van Riet 20.28

zondag 29 april 2018

MTB Kroatie 4 Islands

MTB 4 Islands Kroatie

Plaats - Team - Stage 1 (71km) - Stage 2 (65km) - Stage 3 (73km) - Stage 4 (40km) - Total

1. Mitas Team - 3u00'46 #2 - 2u39'22 #2 - 2u50'41 #2 - 1u43'59 #2 - 10u14'49
2. Kross Racing Team - 3u00'45 #1 - 2u40'55 #5 - 2u50'40 #1 - 1u43'59 #3 - 10u16'21
3. Team Texpa Simplon - 3u01'27 #3 - 2u40'32 #3 - 2u50'42 #3 - 1u44'01 #4 - 10u16'42

58. Den Trapas - 4u14'08" #52 - 3u47'48" #53 - 4u45'09" #68 - 2u34'00" #58 - 15u21'06"
met Kristof Anthonissen

94. 4Islands Broom - 7u31'06 #107 - 7u13'22 #103 - 6u57'46 #98 - 4u29'23 - 26u11'38

donderdag 26 april 2018

Antwerp 10 miles 22/04/2018

Antwerp 10 miles 16,2 km

1. Mohamed Agourram 49.18
2. Nick Van Peborgh 49.35
3. Hicham El-Amrani 50.57

295. Jens Beyers 1.08.22
673. Wim Eelen 1.14.03
1169. Seb Couvreur 1.17.48
2436. Cedric Van Loy 1.23.56
3825. Thomas Goossens 1.28.24

23051. Pieter Libot 3.18.12

zondag 22 april 2018

Antwerp marathon 22/04/2018

Antwerp marathon 42,2 km

1. Kiprop Koech Ezekiel 2.15.53
2. Kiptanui Korir Patrick 2.16.58
3. Kipngetich Tanui Evans 2.17.15

40. Thijs Anthonissen 2.54.49
106. Jan De Nayer 3.04.15
273. Tim Stalmans 3.20.57

2499. Emiel Kersemans 5.57.16

maandag 16 april 2018

Zwemloop Breda 15/07/2018

Zwemloop Breda

100/1 Mannen

1. Thibo Van Loon 7.51
2. Preben Fleerackers 7.59
3. Matti Van De Mieroop 8.14

11. Tijs Van De Mieroop 12.17

250/2,5 Vrouwen

1. Hasse Fleeracker 15.49
2. Kyra Joy van de Voorde 17.53
3. Pien Wijnhoven 20.00

zaterdag 14 april 2018

halve marathon Nunspeet 7/04/2018

halve marathon Nunspeet

1. Erik Driessen 1.13.54
2. David Hemstede 1.14.59
3. Wilfried Verhagen 1.15.30

7. Thijs Anthonissen 1.23.43

25. Harwin Van De Brake 2.37.41

maandag 9 april 2018

Paasloop Essen 31/03/2018

Paasloop Essen 8 km

1. Lander Sels 27.42
2. Jawad Challouki 27.57
3. Thijs Anthonissen 29.18

9. Jens Beyers 30.51

50. Nick Slegers 52.40

woensdag 4 april 2018

Cauberg trail run 31/3/2018

Cauberg trail run 9 km

1. Martin Mom 35.18
2. Sander Turnhout 40.53
3. Roger Veldman 40.56

262. Tom De Vries 1.12.33

306. Katka Hommel 1.45.11

dinsdag 27 maart 2018

Natuurlopen Lier halve marathon 25/03/2018

Natuurloop 1/2 marathon Lier

1. Joachim Poortmans 1.11.47
2. Maarten Dejonghe 1.13.03
3. Pieter Van Dyck 1.15.16

20. Thijs Anthonissen 1.20.48

359. Isabel Sampson 2.52.50

Veldloop ACR Rijkevorsel 27/01/2018

Veldloop Rijkevorsel Benjamins 470m

1. Jaan De Cordt 1.59
2. Mats Van De Mierop 2.00
3. Louis Michielsen 2.01

9. Cis Bevers 2.10

34. Lukas Fransen 3.32

Crêtes de Spa Trail 24/03/2018

Trail  Crêtes de Spa 55 km

1. Modestas Bacys 4.25.40
2. Michael De Cooman 4.27.23
3. Julien Ponsard 4.28.01

28. Jan De Nayer 5.38.27

368. Sébastien Pampanay 9.27.24

Team trail La Roche 24/03/2018

Team Trail La Roche 27 km

1. Pampers Pros 2.32.28
2. Team zwiejtvoet 2.38.32
3. Bib 1002 2.48.51

63. M&M (Marc Castermans en Michel Vanstechelman) 3.47.03

145. Spandex united 5.34.40

dinsdag 20 maart 2018

Marathon Utrecht 18/03/2018

Marathon Utrecht

1. Mohammed Nurhussein 2.18.34
2. Yekeber Bayabel 2.18.36
3. David Cherop 2.19.40

247. Kris Van Dijck 4.05.55

353. Bernadette Schleuter 5.24.18

zondag 18 maart 2018

Zwemloop Kapelle 17/03/2018

Zwemloop Kapelle

100m/1km mannen

1. Thibo Van Loon 6.56
2. Preben Fleerackers 7.21
3. Matti Van  De Mierop 7.38

6. Raf Bouwman 13.33


250m/2,5km Vrouwen

1. Hasse Fleerackers 15.29
2. Kyra Joy Van De Voorde 18.51
3. Mara Steenbakker 20.15

donderdag 15 maart 2018

Stratenloop Dordrecht 10/03/2018

Stratenloop Dordrecht Vrecr 10 km

1. Christel Van den Eijnden 45.47
2. Johanny Gelens 46.30
3. Deborah Deroose 47.27

23. Annelies Bartholomeeusen 58.19

45. Nesla Huisman 1.12.35

maandag 5 maart 2018

Off road duathlon Putte 04/03/2018

Bikeaholic offroad duatlon Putte

Kinderen 400-3-400

1. Thibaut Trisan 18.35
2. Lars Jochems 19.06
3. Robbe Bogaerts 19.20

17. Tijs Van de mierop 26.53

Adventure 3,8-22-3,8

1. Wouter Wuilmus 1.27.55
2. Rik Thijs 1.30.00
3. Mathias Cloostermans 1.31.48

10. Steven Bogaerts 1.33.41
32. Wim Eelen 1.42.37

99. Gunther Smets 2.32.02

vrijdag 2 maart 2018

Trail des Petits Castors 24/02/2018

Trail des Petits Castors 22 km

1. Claude Waterval 1.31.15
2. Tom Wiggers 1.33.40
3. Menco Schuurman 1.34.45

93. Marc Castermans 1.57.31

479. Serge Onnau 3.19.18

woensdag 28 februari 2018

Zwemloop Bergen Op Zoom 24/02/2018

Zwemloop Bergen Op Zoom

Mannen 100/1

1. Preben Fleerackers 7.24
2. Thibo Van Loon 7.27
3. Milan Bouwman 8.38

6. Mick Tap 10.55

Vrouwen 250/2,5

1. Hasse Fleerackers 16.03
2. Kyra Joy Van de voorde 21.07

maandag 26 februari 2018

Trail Des Bosses 24/02/2018

Trail Des Bosses 45 km

1. Dominique Bordet 3.35.52
2. Jan De Clerk 3.44.14
3. Stijn Van Ballaer 3.44.57

6. Jan Denayer 3.56.05

114. Erica Vranken 6.33.21

Voetbalmatch BIR - FAT

Voetbalmatch BIR - FAT 1 - 6

Tom De Vries
Jef Aernouts
Tomas Bruneel
Stig Fleerackers
Preben Fleerackers
Steven Bogaerts
Kim Peeters
Nele Meeussen
Ines Costermans
Bert Aernouts
Kim Peeters
Jan Denayer
Hans Vanstalle

zondag 11 februari 2018

6 uren van Halle MTB 10/02/2018

6 uren van Halle MTB

1. Beebikes Nutswerk 1 29 ronden 5.56.31
2. RS Bikes 29 ronden 6.01.17
3. Bioracerteam 29 ronden 6.07.55

9. BIR1 27 ronden 6.05.26 (Robin Dekkers-Steven Bogaerts-Sven Lenaerts-Joris Vrints)
21. BIR2 25 ronden 6.06.51 (Jef Van Dijck-Wim Eelen-Yves Goris-Lieven Wilmsen)

38. Ride For Fun 1 ronde 5.44.28